LECZENIE BEZ BÓLU

Uważamy, że pierwszym naszym zadaniem podczas leczenia jest wyeliminowanie bólu, który mógłby wystąpić podczas zabiegu. Aby temu sprostać stosujemy nowoczesne urządzenie znieczulające
- THE WAND.

THE WAND umożliwia wykonywanie wszystkich rodzajów znieczuleń miejscowych w stomatologii. Jego zaletą jest komfortowa aplikacja środka znieczulającego. Istotą jego działania jest sterowanie przez mikroprocesor ciśnieniem, z jakim środek znieczulający jest podawany do dziąsła. Podawanie płynu znieczulającego odbywa się powoli . Jest on wchłaniany miejscowo, a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem jak w klasycznych strzykawkach. Komputer dozuje podawany płyn z precyzją , nieosiągalną przy podawaniu ręcznym. Dzięki temu zostaje wyeliminowane nieprzyjemne uczucie rozpierania tkanek towarzyszące metodom tradycyjnym.

Dzięki The Wand uzyskujemy:
  • znaczne zmniejszenie lub wyeliminowanie bólu w trakcie ukłucia
  • możliwość bardzo precyzyjnego i powolnego podawania znieczulenia
  • możliwość podania znieczulenia dokładnie w okolicę planowanego zabiegu 
The Wand upraszcza sam proces znieczulania, powoduje szybsze działanie płynu znieczulającego i precyzyjniejsze znieczulenie pacjenta. Przede wszystkim - THE WAND zapewnia unikalny komfort pacjentom. Jest polecany do wykonywania znieczuleń u dzieci oraz osób wrażliwych na ból.

Leczenie bez bólu - znieczulenia miejscowe