Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu oraz stosowaniu najnowszych technologii oferujemy profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku. Początkowo gabinety mieściły się w budynku pawilonu usług przy ul. Matejki 5 w Gliwicach. Od 2003 roku pracujemy w nowej siedzibie przy ul. Raciborskiej 17. Przeprowadzka nie była odległa – mieścimy się po drugiej stronie Rynku – ale rewolucyjna w zakresie komfortu i zakresu usług jaki możemy zaoferować naszym Pacjentom.

Bardzo cieszy nas fakt, że w gronie naszych Pacjentów jest liczna grupa osób, którym służymy pomocą od początku istnienia naszej firmy.

Lekarze stomatolodzy


Lekarz stomatolog
Joanna Budzyn-Majka

Właścicielem kliniki i Kierownikiem Medycznym jest Joanna Budzyn-Majka lekarz stomatolog z ponad 30-letnim doświadczeniem. W naszej klinice zajmuje się przede wszystkim: implantologią, protetyką, periodontologią,

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej. Stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności przez udział w wielu kursach i sympozjach w Polsce i za granicą. Lek.stom. Joanna Budzyn-Majka jest absolwentką implantologicznego szkolenia podyplomowego – Curriculum of oral implantology na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. CURRICULUM OF ORAL IMPLANTOLOGY

Szkolenia doskonalące

Zobacz

Doświadczenie

Zobacz


Maciej Majka stomatolog

Lekarz stomatolog
Maciej Majka

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuje się Endodoncją, Implantologią oraz Ortodoncją.

Stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności przez udział w wielu kursach i sympozjach.

Szkolenia doskonalące

Zobacz


Lekarz stomatolog
Alicja Wiśniewska

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje życie zawodowe związała przede wszystkim ze stomatologią dziecięca. Dzięki wspaniałemu kontaktowi z dziećmi jest uwielbiana przez swoich małych pacjentów.


Chirurg stomatolog
dr n. med. Jadwiga Waśkowska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach; (Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu; Katedra Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej) przeprowadza w naszej placówce najbardziej skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej : ekstrakcje zębów zatrzymanych , resekcje wierzchołków korzeni, wyłuszczanie torbieli i wiele innych.

Dzięki jej doświadczeniu i cudownemu ciepłemu podejściu do pacjentów potrafi sprawić, że pacjenci przechodzą te zabiegi komfortowo i bez niepotrzebnego stresu.


Asystentki

Joanna Jokiel

Asystentka, technik elektroradiologii

Jolanta Jokiel-Mika

Magdalena Kierat

Asystentka, higienistka stomatologiczna

Magdalena Kierat

Lesia Kalyniuk

Asystentka

Lesia Kalyniuk

Mówi po ukraińsku

Говорю українською